Svatby

SVATEBNÍ OBŘAD

Hledáte hudbu, která by byla neotřelá a vkusná zároveň? Zajistíme vokální doprovod v podobě několika vstupů a dodáme vašemu obřadu tu správnou atmosféru. Máme připraven široký svatební repertoár od swingových a jazzových evergreenů přes lidovou a klasickou tvorbu až po rockové love songy.

SVATEBNÍ OSLAVA

Nabízíme vystoupení, které zpestří vaši veselku a pobaví svatebčany všech věkových skupin a hudebních preferencí. Poskočí si na nás jak děti, tak starší osazenstvo, a i ten strejda pruďas se nakonec zasměje. Nebojte se nás oslovit. Samy jsme nevěsty – minulé a budoucí – a víme, jak důležitý je každý detail vašeho dne.

CO NA NÁS NEVĚSTY A ŽENICHOVÉ?

“Holky (a „kluci“) z Totálu byli třešničkou na našem svatebním dortu. Skvělé zpěvačky, showmanky a profesionálky každým coulem se postaraly o vystoupení plné výborných písniček a všechny bavily svými převleky a humorem. Mají jedinečný styl a srší energií, jsou skvěle sehrané a dokážou vás vtáhnout a pobavit. Naši hosté jejich originální a vtipný koncert velice ocenili a my si moc vážíme, že Totál Vokál byl součástí našeho dne. Pokud hledáte jedinečné a nezapomenutelné vystoupení pro svou svatební nebo jinou oslavu, Totál Vokál vás nezklame.”

Kristina a Noam Zwebner


“Ahoj kapelo, chceme Vám ještě jednou poděkovat za báječný výstup! Všechno klaplo bez zádrhelu a my i hosté jsme byli nadšení (zatrsali si všichni od kamarádů po babičky :)) Doma si Vás s oblibou pouštím a tancuji po bytě se super vzpomínkami na svatební den 🙂 Mějte se krásně a ještě jednou díky!”

Kristýna a Martin Šubrtovi


Totál Vokál znám již mnoho let. Koncerty, které jsem zažila, byly vždycky prostě pecka. Když jsme s manželem vybírali hudbu na obřad, představa jejich unplugged zpěvu jenom pro nás byla dokonalá. Realita však byla ještě stokrát krásnější. Doteď, když si na ten okamžik vzpomenu, mám husí kůži. ♥ Takže, milé nevěsty a milí ženichové, pokud chcete na své svatbě něco fakt originálního a efektního, vřele doporučujeme.”

Erika a Honza Horníkovi


Totál Vokál - Reference svatba

Totál Vokál - Reference svatba

Totál Vokál - Reference svatba

Totál Vokál - Reference svatba

Totál Vokál - Reference svatba

Totál Vokál - Reference svatba

Totál Vokál - Reference svatba

Totál Vokál - Reference svatba